У вересні всі вищі навчальні заклади відкрили свої двері для студентів
28 вересня 2017 року пролунав перший дзвінок і для студентів Університету ІІІ віку Територіального центру, який покликав у країну знань, дозвілля та спілкування.
На свято поспішали як першокурсники, так і ті, хто вже навчався минулого року.
Директор Територіального центру Переходько Галина Дмитрівна привітала студентів з початком навчального року. Керівник Університету ІІІ віку Олефіренко Тетяна Тимофіївна подякувала всім викладачам-волонтерам за самовіддану працю, провела аналіз роботи за минулий навчальний рік і ознайомила з факультетами та гуртками Університету ІІІ віку на поточний навчальний рік.
Виступали студенти, дякували викладачам за одержані знання, за створення позитивної атмосфери на заняттях та в Територіальному центрі.
Першокурсниця Перепелиця Т.І. прочитала клятву першокурсників, а Філоненко Н.І. звернулася до студентів з жартівливим привітанням.
Студенти гуртка східного танцю ”Хабібі” виконали запальний танець,а ансамбль ”Калинові наспіви” уже вкотре дарував у своєму виконанні чудові пісні. Зал по вінця наповнився піснею, позитивом, красою. Після кожного виступу був шквал овацій.
В кінці виступу глядачі стоячи аплодували артистам, вигукуючи "Браво".
Завершилося свято дружнім виконанням студентського гімну.






