Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У вересні всі вищі навчальні заклади відкрили свої двері для студентів

Опубліковано 29 вересня 2017 року о 15:46

28 вересня 2017 року пролунав перший дзвінок і для студентів Університету ІІІ віку Територіального центру, який покликав у країну знань, дозвілля та спілкування.
На свято поспішали як першокурсники, так і ті, хто вже навчався минулого року.
Директор Територіального центру Переходько Галина Дмитрівна привітала студентів з початком навчального року. Керівник Університету ІІІ віку Олефіренко Тетяна Тимофіївна подякувала всім викладачам-волонтерам за самовіддану працю, провела аналіз роботи за минулий навчальний рік і ознайомила з факультетами та гуртками Університету ІІІ віку на поточний навчальний рік.
Виступали студенти, дякували викладачам за одержані знання, за створення позитивної атмосфери на заняттях та в Територіальному центрі.
Першокурсниця Перепелиця Т.І. прочитала клятву першокурсників, а Філоненко Н.І. звернулася до студентів з жартівливим привітанням. 
Студенти гуртка східного танцю ”Хабібі” виконали запальний танець,а ансамбль ”Калинові наспіви” уже вкотре дарував у своєму виконанні чудові пісні. Зал по вінця наповнився піснею, позитивом, красою. Після кожного виступу був шквал овацій.
В кінці виступу глядачі стоячи аплодували артистам, вигукуючи "Браво".
Завершилося свято дружнім виконанням студентського гімну.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux