У клубі «Гном» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району м. Києва відбулось проведення святкового заходу «Новорічні феєрія»
Опубліковано 26 грудня 2016 року о 16:25

21 грудня 2016р. у клубі "Гном" Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району м. Києва відбувся святковий захід «Новорічна феєрія».

Діти показали Діду Морозу чого вони досягли, навчаючись у гуртках клубу, пограли з ним в ігри. На святі були присутні гості: депутат Верховної Ради Олександр Супруненко та депутат міської ради Юлія Ярмоленко, які привезли для вихованців клубу новорічні подарунки. Концерт силами дітей та новорічні конкурси не залишили нікого байдужими.
