23 грудня о 14:00 студенти Університету ІІІ віку у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району міста Києва зустрічали Новий 2017 рік.
23 грудня о 14:00 студенти Університету ІІІ віку у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району міста Києва зустрічали Новий 2017 рік.

Завідувач відділення соціально – побутової адаптації Олефіренко Т.Т. привітала всіх з наступаючим Новим роком.

На свято завітали Дід Мороз (переселенець Мормуль П.Ф.) та Снігурочка (соц.працівник Танцюра О.П.). Звіздар, астролог Волосюк І.В. передбачила всім знакам зодіаку долю на наступний рік.

Ансамбль "Вирлиця" привітав присутніх у залі колядками, піснями.
Клуб "Майстриня " приготував Новорічну поетичну композицію.
Циганка (Кравченко А.О.), яка завітала на свято, танцювала циганський танець та читала гумор.
Дем’янишин В.М. прочитав "Оду салу" і подарував сувенір "Бутерброд з салом".
Кирюшина С.П. проводила конкурси.

Пили чай. Ласували домашньою випічкою. Всім було дуже весело. Лунав сміх, зал по вінця був наповнений енергією радості, позитиву. Всім хотілося, щоб таких днів у новому році було якнайбільше.
