Щодо оголошення карантину у ліцеї №303
Опубліковано 28 жовтня 2019 року о 11:53
фото
23 жовтня 2019 року отримано повідомлення про факт захворювання одного з учнів ліцею №303 на дифтерію.
За інформацією адміністрації закладу освіти було прийнято рішення введення карантинних заходів у певному класі, де навчається дитина, у тому числі забезпечено заходи прибирання кабінету з дезінфікуючими засобами та оглядом дітей медичною сестрою.
Міською санітарною службою було підтверджено діагноз та забезпечено спеціальну обробку приміщень ліцею.
Усім батькам запропоновано здійснення огляду лор-лікарем дітей учнів початкової школи №303 у медичному кабінеті ліцею.