Дарницька адміністрація звітує
25 жовтня 2019 року відбулося засідання підготовчої групи з проведення громадського звіту щодо роботи Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за перше півріччя 2019 року.
Очолив засідання керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола Калашник.
За підсумками засідання визначено дату, місце та час проведення громадського звіту, затверджено проект порядку денного його проведення й скоординовано порядок дій з метою реалізації, визначених нормативно-правовими актами України, публічних заходів.
Так, з метою належного інформування громадськості, забезпечення прозорості та підзвітності, відповідно до Рішення Київської міської ради від 09.02.2017 № 832/1836 «Про громадський звіт щодо роботи районних державних адміністрацій» 14 листопада 2019 року о 10:00 в актовій залі Дарницької РДА вул. О.Кошиця, 11, (ІІ поверх), відбудеться громадський звіт про роботу Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за перше півріччя 2019 року.
Під час заходу буде презентована інформацiя про виконання бюджетних показників за перше півріччя 2019 року, доведених Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, як головному розпоряднику бюджетних коштів, виконання програми соціально-економічного розвитку, інформація про проведені заходи та результати, інша інформація щодо діяльності Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.
Наприкінці заходу передбачено внесення пропозицій та зауважень учасників громадського звіту.