"Чарівниця" виборола перше місце на Гран-Прі
Національний ансамбль української пісні «Чарівниця» під керівництвом Балджи Ю.А. Палацу культури «Дарниця» став вже постійним учасником Сорочинського ярмарку. Вже другий рік з 18 по 23 серпня цей колектив приїжджає на Полтавщину, у с. Великі Сорочинці і другий рік поспіль отримує Гран-Прі на Фестивалі народної творчості Національного Сорочинського Ярмарку-2015. У кінці серпня у с. Великі Сорочинці завжди панує гостинність та неймовірно святкова атмосфера, яка створюється завдяки тим людям, які приїжджають з усіх куточків країни.
На п'яти сценах протягом кожного ярмаркового дня проходили фестивалі, конкурси, виступи народних колективів. Так, 18.08.2015 виступав колектив з Києва, а саме Національний ансамбль української пісні «Чарівниця». Після виступу ансамблю глядачі ще довго не хотіли відпускати артистів, викликаючи їх «на біс». Подарувавши всім гостям чарівну атмосферу свята, колектив під гучні оплески зійшов зі сцени. А вже 22 серпня відбулося нагородження переможців. Серед 200 учасників НАУП «Чарівниця» посіла почесне перше місце, привізши до Києва Гран-Прі.

Після нагородження останні слова керівника колективу Юрія Балджи прозвучали дуже патріотично: «Дякуємо вам за чудову організацію, Молодці, що не здалися та вистояли в минулому, вкрай важкому, році. Зберегли все те, найкраще, чим завжди славився Сорочинський ярмарок! І, хоча звідусіль лунало, що ярмарку не буде, злі язики намагалися вас дискредитувати, відштовхнути людей від цієї події... Не зважаючи на це все, ми повірили у вас, приїхали і, з непідробною радістю, побачили, що ви є! Переконалися у тому, що ви, як завжди, гостинні та люб’язні до нас, яскраві, різнобарвні та незабутні. Віримо ми у вас і сподіваємось, що усі ті зміни, про які ви говорите та пишете, зроблять ярмарок ще кращим! А ми, в свою чергу, обіцяємо приїздити до вас знову і знову, для того, щоб кожен із нас своїм внеском, наче по краплинці, наповнював ту бурхливу ріку, якою завжди був, є і буде Сорочинський ярмарок та спільними зусиллями сприяв збереженню традицій рідної землі!»