Продовжено дотримання Плану спільних дій з поліцією на 2017-2018 роки!
Опубліковано 06 червня 2017 року о 15:58

План розроблено на виконання протоколу доручень від 11.01.2016 № 1, напрацьованих під час наради у Київського міського голови з питання обговорення Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією)

06 червня 2017 року в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації виконуючим обов’язки голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Лозовим Василем Борисовичем та начальником Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Чернишевим Сергієм Володимировичем було підписано
