Засвічування зеленої красуні біля Палацу культури "Дарниця"
Опубліковано 21 грудня 2021 року о 09:24
фото
20 грудня, напередодні різдвяних та новорічних свят, біля Палацу культури "Дарниця" відбувся передноворічний святковий концерт. Святий Миколай урочисто засвітив яскраву ялинку. На площі зібралися діти та дорослі і після традиційного зворотнього відліку, вічнозелене дерево засяяло вогниками гірлянд.
Відкривали святкування вихованці Палацу культури, які подарували дарничанам українські народні зимові співанки, а також улюблені всіма естрадні новорічні пісні.
Зимовий холод аж ніяк не зіпсував новорічного настрою. Мешканці Дарницького району мали змогу зігрітися смачними напоями на фудкорті, переглянути захоплюючу виставу, зробити знімок біля ялинки та зустріти Святого Миколая.