Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Залучаємо меценатів до облаштування укриттів!

Опубліковано 09 вересня 2022 року о 09:37
фото

Мета – залучення спонсорських коштів на облаштування укриттів. А саме: забезпечення приміщень меблями, побутовими речами, світловими приборами, технікою та іншими речами для комфортного перебування дітей в укритті під час повітряної тривоги.
Візит відбувся у межах програми «Безпечна школа» Фонду Східна Європа, ДСНС та МОН. На меті – облаштувати 20 укриттів у відносно безпечних регіонах України, зокрема у Києві.
З-поміж цих 20-ти 16 шкіл отримають базовий пакет обладнання для укриттів: електрообігрівачі, аварійні світильники, аптечки, кулери та фільтри для води, роутери, меблі для сидіння, матеріали для занять та ігор із дітьми тощо.
Укриття чотирьох шкіл, крім забезпечення необхідним обладнанням, ще й відремонтують. Вони стануть «модельними» укриттями: їх відвідуватимуть освітяни  та представники влади інших областей для запозичення успішного досвіду
Сподіваємося на якнайшвидше налагодження плідної співпраці!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux