Вихованці Дарницької КДЮСШ «Восход» гідно представили Україну на Чемпіонаті Європи
Опубліковано 16 червня 2026 року о 22:00
фото
Маємо чудові спортивні новини! Вихованці нашої Дарницької КДЮСШ «Восход» блискуче виступили на Чемпіонаті Європи з панкратіону та аматорського ММА в Єревані.
У складі збірної України наші спортсмени здобули високі нагороди:
Золото: Дар’я Мальчевська та Тимур Печуляк.
Бронзу: Богдан Бечко, Владислав Зінченко та Олексій Стрижко, який нині боронить нашу державу в лавах ЗСУ.
Щиро вітаємо спортсменів та їхніх тренерів! Дякуємо за вашу майстерність, залізний характер і за те, що гідно піднімаєте український прапор на міжнародній арені. Пишаємося вами!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому та здобувати нові яскраві перемоги!