Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вшанування пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Опубліковано 13 лютого 2019 року о 12:34
фото

Починаючи з 2004-го року щороку 15 лютого (відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року) Україна вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого 2019 року  о 11:00 в парку ім. воїнів-інтерналіоналістів біля БРДМ-2 (бойова розвідувально-дозорна машина-2) (вул. Вербицкого, 1) зберуться воїни-афганці, воїни-інтернаціоналісти та учасники антитерористичної операції на сході України аби відзначити знаменну дату - 30-річчя виведення військ з Афганістану.

Запрошуємо до участі мешканців та гостей району, представників громадськості та депутатів усіх рівнів.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux