Відзначили вихованок ДЮСШ «Дарниця»
Опубліковано 26 грудня 2025 року о 09:51
фото
Мали честь відзначити вихованок ДЮСШ «Дарниця», яким за високі міжнародні спортивні досягнення та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Дарницького району
було присвоєно почесне звання «Майстер спорту України» з софтболу.
Софтбол — це гра напруги й адреналіну, швидких рішень і справжньої командної єдності. Тут кожна подача має значення, кожен удар — результат наполегливої щоденної праці, а кожна перемога народжується з віри в себе, у партнерок по команді та в спільну мету.
Заслужене звання отримали:
• Глівінська Марія
• Ткаченко Поліна
• Маханець Христина
• Степанюк Олександра
• Ситник Катерина
• Сафонова Єва
Пишаємось тим, що саме Дарницький район є єдиним у столиці, де софтбол розвивається системно — зі створенням повноцінної спортивної інфраструктури та стабільною підтримкою цього виду спорту.
Щира подяка батькам і тренерам за щоденну працю, підтримку та виховання справжніх чемпіонок.
Окрема шана й вдячність Збройним Силам України — за можливість жити, тренуватися та гідно представляти незалежну Україну на міжнародній спортивній арені.
Нехай кожна перемога надихає на нові звершення, додає сил, упевненості в собі та відкриває нові спортивні горизонти.