Відвідали волонтерський хаб
Опубліковано 03 липня 2023 року о 12:03
фото
Разом із заступником Міністра освіти і науки України, депутатом Київради Андрієм Вітренком та амбасадором благодійного фонду «Help for Ukraine», відомим актором і телеведучим Євгеном Кошовим навідалися до волонтерського підрозділу «Swamp Brotherhood» ГО «Дієва Громада Києва» та ГО «Національний парк збереження флори і фауни «Осокорки».
Майстри продемонстрували методику плетіння маскувальних сіток та зазначили, що волонтерський хаб потребує додаткових рук - оскільки замовлень на виготовлення сіток надзвичайно багато!
Водночас, гості задонатили на придбання матеріалів для плетіння нових сіток для забезпечення в повній мірі великого замовлення, закликали власним прикладом тримати волонтерський фронт!
Тож долучайтеся незалежно від віку та соціального статусу до спільної справи – наближення нашої Перемоги!
Місцезнаходження волонтерського хабу: просп. М.Бажана, 38 (ТЦ «Clever», 2-й поверх).
У єдності наша сила!