В суботу 17.12.2016 приготували сквер по вул.Ганни Ахматової до Новорічних свят.
Опубліковано 19 грудня 2016 року о 11:51
В суботу 17.12.2016 приготували сквер по вул.Ганни Ахматової до Новорічних свят.
Бажаємо Всім в ЗИМОВІ СВЯТА прекрасногоноворічного настрою,посмішок та безмірного щастя, щирого кохання! Нехай в 2017 році здійсняються Ваші плани та задуми, Мрії та бажання! Нехай мир, спокій, злагода, добробут, здоров’язабезпечать Ваш сімейний затишок, а Ваше життя буде світлим та натхненним. Нехай закінчиться війна, хай Ваші рідни будуть завжди поруч! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
З повагою, "БК "Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43"
З повагою, "БК "Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43"