В Дарницькому районі перебувають довготермінові спостерігачі за ходом виборчого процесу місії ОБСЄ
Опубліковано 15 лютого 2019 року о 15:45
фото
Сьогодні керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола КАЛАШНИК зустрівся з Александром ФОЛЬКЕСОМ та Александрою ФОН АРКС, довгостроковими спостерігачами місії ОБСЄ, які перебувають в районі та спостерігають за ходом виборчого процесу місії ОБСЄ. Їхньою місією в Україні є спостереження за проведенням чергових виборів Президента України у 2019 році. Зокрема, вони цікавилися ходом підготовки до виборів, забезпеченням реалізації громадянам виборчого права, проблемами в роботі дільничних виборчих комісій.
Ближче до дня виборів міжнародних спостерігачів в Україні та, зокрема, й в районі може значно побільшати: приїдуть представники від держав та різних світових організацій.