Урочисте засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва присвячене Дню машинобудівника
20 вересня 2018 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва присвячене Дню машинобудівника.
В засіданні взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Спасибко О.В., президент Українського союзу промисловців і підприємців Кінах А.К., президент Київської торгово-промислової палати Засульський М.В., представники Державного космічного агентства України, Державного концерну «Укроборонпром", Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації, керівний склад районних в місті Києві державних адміністрацій, керівники та працівники підприємств машинобудівної галузі м. Києва.
З нагоди відзначення Дня машинобудівника заступник голови Київської міської державної адміністрації Спасибко О.В. за багаторічну плідну працю вручив працівникам промислових підприємств Дарницького району відзнаки:
Почесну грамоту Київської міської державної адміністрації:
- Дринь Володимир Олексійович – перший заступник голови правління – директор з економічних питань та кадрів ПАТ «Київський радіозавод»;
- Переіденко Анатолій Іванович – старший майстер виробничої дільниці ДП «Київський бронетанковий завод»;
- Семак Юрій Леонідович – технічний директор ПрАТ «Елміз».
Подяку Київської міської державної адміністрації:
- Паун Дмитро Васильович – маляр ДП «Київський бронетанковий завод»;
- Гуріненко Наталія Григорівна – радіотехнік ПрАТ «Елміз;
- Сажко Віктор Миколайович – заступник директора з виробництва ВГСП ВТК «Спецштамп» ПАТ «Київський радіозавод»