У клубі «Вирлиця» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району м. Києва відбулись свята «Святий Миколай, до нас завітай»
Опубліковано 23 грудня 2016 року о 12:26

19 грудня 2016р. Святий Миколай завітав і до найменших вихованців клубу «Вирлиця» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району м. Києва.

Наші янголята співали пісень, читали вірші, водили хороводи. Радо зустрічали Миколая й із задоволенням куштували смачні подарунки.
