У Дарницькому районі відзначили Міжнародний день інвалідів
З нагоди Міжнародного дня інвалідів біля пам’ятника жертвам Дарницького концтабору відбулося покладання квітів.
Урочисте покладання квітів відвідали: керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола Калашник, члени Дарницького районного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму, учнівська молодь, представники громадськості.
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у наш непростий час, - наголосив Микола Калашник.
Ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.
Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівними.
Відзначення цієї дати Дарницьким районом - це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних, умов життя для людей з особливими потребами аби вони відчували себе повноцінними громадянами своєї країни.