У Дарницькому районі відбувся суботник
Опубліковано 07 листопада 2017 року о 15:00
Понад 7 тис. чоловік взяли участь у суботнику, який пройшов 04 листопада у нашому районі.
В останній місяць осені працівники комунальних служб, співробітники різних підприємств, школярі та студенти навели лад на: вулицях Вербицького, Срібнокільській, Ташкенській, Бориспільській, Ващенко; озері Сонячному; біля станцій метро Позняки, Харківська, Червоний хутір; проспекті Бажана; території стадіону «Восход».
Всім учасникам толоки надавався робочий інвентар (садові ножиці, граблі, ряднини, лопати тощо)
ФОТОРЕПОРТАЖ
Алея від вулиці Гришка до вулиці Гмирі



Вулиця Колекторна


Озеро Сонячне




Проспект Бажана, 10




Вулиця Гмирі, 11




Вулиця Срібнокільська


