Щороку, в перші літні дні, ми відзначаємо радісне свято - Міжнародний День захисту дітей
Учасниками свята стали понад 250 дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, що залишились без батьківського піклування, діти учасників АТО, вихованці клубів за місцем проживання Дарницького району.
В програмі – пізнавально-розважальна гра КВЕСТ «Відкрий для себе Україну», метою якого було створення атмосфери свята, організація змістовного дозвілля, поглиблення знань дітей про свої права, як громадянина України, виховання патріотизму, колективізму та дружніх відносин під час розважальних ігор.
Організаторами заходу були Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва, Служба у справах дітей Дарницького району, мотузковий парк розваг «Seiklar» за сприяння Дарницької районної державної адміністрації.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для хлопчиків і дівчаток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими та здоровими.