Привітання в.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з Новим Роком та Різдвом Христовим
Шановні дарничани!
Щиро вітаю з Новорічними та Різдвяними святами!
Цей рік був непростий для нас усіх. Але ми з достойно витримали усі випробування та виклики. Скажемо «Дякую» старому року за все добре, що в ньому було. А що було складним і важким – зробило нас сильнішими.
Новий Рік – це чарівне свято, і саме на нього ми покладаємо усі свої головні надії і мрії. Новий Рік, безумовно, всім нам принесе багато нового. Щось безповоротно піде, щось зміниться, а щось залишиться колишнім.
Нехай Новий рік принесе ще більше щастя, радості та успіху!
Хай 2017 рік стане для нас усіх роком перемог та справдження мрій! Бажаю усім впевненості у завтрашньому дні та своїх власних силах.
Хай новорічні свята дарують вам тепло і радість, і хай поруч завжди будуть близькі люди. З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаю нам усім миру в країну та благополуччя у родини!
В.о. голови В.ЛОЗОВИЙ