Працівники освіти Дарницького району відзначають професійне свято
«Найщиріші вітання з вашим професійним святом. Вдячність, яку я хочу висловити вам, а у ваших особах і всім дарницьким освітянам, за бездоганне виконання найвідповідальнішої місії з виховання молодого покоління. Виховання майбутніх киян, які виросли, виховувалися за часів незалежної України", - звернувся до присутніх керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола КАЛАШНИК.
«Ми якісно готуємо до цього наше молоде покоління», - додала начальник Управління освіти Дарницького району Євгенія СПИСОВСЬКА.
По цьому були нагородження, квіти та теплі слова подяки за працю. Ніхто не залишився без уваги. А вчителі і надалі готові сіяти добре, мудре, вічне… На завершення урочистостей, присутніх чекав святковий концерт від творчої молоді району.
До привітання освітян також долучилися - народний депутат України Віталій СТАШУК, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь та лідер громадського руху "Тут починається Київ" Геннадій СІНЦОВ.