Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Повну монетизацію субсидій введуть з 1 січня, – Мінсоцполітики

Опубліковано 24 жовтня 2018 року о 15:16
фото

Про це у коментарі журналістам сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє «Укрінформ».

«Ми ввели таке поняття, як монетизація. Якщо людина зекономила газ (порівняно з нормою споживання, – ред.), їй повертаються кошти за рахунок того, що вона зекономила. З 1 січня вводиться повна монетизація. Все, що зекономила людина, не буде списано у бюджет. По закінченню сезону вона матиме можливість зняти зі своєї картки та використати так, як вважатиме за потрібне», – сказав Рева.

Як повідомлялося, уряд на засіданні 26 квітня 2018 року ухвалив рішення про початок монетизації субсидій. За словами Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, це рішення стосуватиметься 1,5 млн родин, які зможуть отримати приблизно 700 грн одноразової виплати. Це рішення передбачає грошову виплату, яка дорівнює вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубометрів газу. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux