Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні завітав у найкращий освітній заклад Дарниці та країни в цілому – ліцей «Інтелект»
Школу ліцей відвідав посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. З метою допомоги, дипломат звернувся з листом до Київського міського голови з проханням перевести ліцей «Інтелект» у нове приміщення, що активно будується на вулиці Вишняківській, адже доки лідери ЗНО в Україні навчаються в тісному приміщенні садочка.
Станом на сьогодні, найкращий освітній заклад Дарниці - ліцей « Інтелект» має 189 грантів.
Стало відомо, що на базі "Інтелекту" в лютому впровадять пілотний проект, де діти впродовж дня займатимуться як навчанням, так і йогою, медитацією, індійською філософією, культурою та кухнею.
Дипломат Манодж Кумар Бхарті виступив у формі діалогу перед учнями, де на англійській мові розповідав про багатогранну країну. Та в форматі – запитання – відповідь поспілкувався з ліцеїстами.