Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

На Дарниці з’явився мурал про тварин на межі вимирання

Опубліковано 27 квітня 2018 року о 10:57
фото

На Дарниці з’явився новий мурал, що нагадує про занедбану екологію світу. Фото опублікував сам автор малюку – відомий київський мураліст Віталій Гідеван.

На яскравому арті зображена рись поруч зі словами: «Що ж робиш, людино, ти з нашим корінням? Нам іншого дому, крім Землі, не знайти!». На думку Гідевана, рись є символом лісів Закарпаття та, на жаль, знаходиться на межі вимирання.

- З новин ми дуже часто чуємо, що незаконна вирубка лісу є майже в кожній області України. Нас позбавляють права на чисте повітря та здорове життя. Знищують дерева, на місці яких нові не саджають. Потрібно думати не лише про своє благо, а й про наших нащадків, щоб в майбутньому вони не задихалися від смогу, - розповідає художник.

Знайти арт можна по вулиці Азербайджанська, 8.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux