Київ отримав нагороду «12 зірок» від Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи
Про це повідомив голова української делегації КМРВРЄ, секретар Київради Володимир Прокопів, передаючи відповідний сертифікат меру столиці.
Ця відзнака присвоюється містам, які демонструють значні досягнення місцевої влади у залученні громади до розвитку місцевої демократії та приєднується до Європейського тижня місцевої демократії. У 2017 році учасниками конкурсу стали сімдесят чотири міста з 20 країн.
«Хочу зазначити, що ми вперше долучилися до проведення Європейського тижня місцевої демократії. І одразу ж гарно себе зарекомендували, здобувши головну нагороду — 12 зірок. У 2017 році основною темою ЄТМД була участь громадськості у розвитку місцевої демократії. А тут ми справді маємо чим пишатися. Громадський бюджет, електронні петиції, місцеві ініціативи та громадські слухання — саме за допомогою цих інструментів ми залучаємо громаду до управлінських процесів на місцях», - зазначив Володимир Прокопів.
Вручення нагород та щорічна координаційна зустріч учасників ЄТМД відбулася 5 лютого в Парижі.
Європейський тиждень місцевої демократії — щорічна подія серед держав-членів Ради Європи, в рамках якої місцеві органи влади проводять різноманітні заходи, спрямовані на поглиблення діалогу з громадою та її залучення до управлінських процесів на місцях.