Гала-концерт 2019 Палацу культури "Дарниця" - це щось неймовірне!
В останній день весни, 31 травня, відбувся яскравий звітний Гала-концерт колективів художньої самодіяльності ПК «Дарниця» - «Ми з того краю, де луна дитячий сміх».
В концертній програмі були представлені найкращі номери колективів художньої самодіяльності за підсумками 2018-2019 навчального року. Гала-концерту передували Звітні концерти в колективах, з яких відбиралися найкращі номери, нові яскраві постановки. І от результат - чудовий концерт, який промайнув, як одна мить.
Усіх артистів зустрічали щирими бурхливими оплесками.
Незвичайний яскравий початок підготувала театрально-естрадна студія «Теларії»: вражаюче була використана гра з ультрафіолетовими ефектами плюс прекрасна пісня Сергія Бабкіна «Друже», яка і подарувала назву Гала-концерту «Ми з того краю, де луна дитячий сміх» та кодові слова: «Нас об’єднує Палац культури «Дарниця», - зарядили позитивом і бажанням побачити більше.
Після привітаня Ведучої, художньго керівника ПК «Дарниця» - Інги Зоріної, почалося нагородження керівників та учасників колективів, працівників Палацу культури, найактивніших батьків.
Концерт завершився блискавичним конфетті та побажаннями наснаги, невичерпного натхнення, побільше яскравих посмішок. І щоб наступний рік був сповнений теплими фарбами, а життя було схоже на справжній карнавал. До нових зустрічей у наступному навчальному році.