Дозвілля дітей району у клубі "Дарничанин"
Опубліковано 08 листопада 2017 року о 16:26
07 листопада 2017 року у клубі «Дарничанин» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва відбулось відкрите заняття керівника гуртка «Творча майстерня» Капличної Н.Г. – майстер-клас з ліплення (солоне тісто) – «Риба – сонце». На цьому занятті вихованці познайомились з українськими народними оберегами та символами – «Риба» та «Сонце», з їх значенням у житті народу.






