Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Дарницьких медиків привітали із професійним святом

Опубліковано 17 червня 2021 року о 16:04
фото

«Дорогі наші медики! Коронавірусна загроза змінила наше звичне життя. Саме вам довелося цілодобово рятувати здоров’я та життя людей на передовій неоголошеної «ковідної війни». Медики Дарницького району - наша гордість, честь та хвала. Ви - це понад 3,5 тисячі співробітників, які працюють у 16 медзакладах – лікарі, медсестри, медбрати, молодший медичний персонал, технічні працівники. Більше 30 осіб з нашого району мають звання «Заслужений лікар України».
Тож від імені всіх дарничан хочу щиро подякувати кожному з вас за вашу місію і відданість професії» – підкреслив Ярослав Лагута.
Захід відбувся в приміщенні Київського національного академічного Молодого театру з переглядом вистави «Вона жила в Парижі».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux