Дарницьких медиків привітали із професійним святом
Опубліковано 17 червня 2021 року о 16:04
фото
«Дорогі наші медики! Коронавірусна загроза змінила наше звичне життя. Саме вам довелося цілодобово рятувати здоров’я та життя людей на передовій неоголошеної «ковідної війни». Медики Дарницького району - наша гордість, честь та хвала. Ви - це понад 3,5 тисячі співробітників, які працюють у 16 медзакладах – лікарі, медсестри, медбрати, молодший медичний персонал, технічні працівники. Більше 30 осіб з нашого району мають звання «Заслужений лікар України».
Тож від імені всіх дарничан хочу щиро подякувати кожному з вас за вашу місію і відданість професії» – підкреслив Ярослав Лагута.
Захід відбувся в приміщенні Київського національного академічного Молодого театру з переглядом вистави «Вона жила в Парижі».
