Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Дарниці зеленою бути!

Опубліковано 08 листопада 2017 року о 15:37
фото

Протягом кількох тижнів дарничани з інтересом чекали, коли ж завершиться капітальний ремонт, і сквер по вулиці Вербицького,12 засяє, нарешті, своїм оновленим видом. Тут працювали працівники КП «УЗН Дарницького району м. Києва», і їх старання були належно оцінені.

У зеленій зоні площею 0,55 гектара проклали 600 кв. метрів доріжок з ФЕМ-покриттям, висадили 25 дерев та 300 кущів, встановили 8 лавок і 8 урн, а також облаштували 20 кв. метрів квітника.

Ще одним предметом гордості стали дизайнерські лавочки, оформлені у сквері.

На церемонію урочистого відкриття завітали: заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, в.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Василь Лозовий, депутат Київської міської ради Лариса Дегтярьова, заступник директора департаменту, начальник управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований, генеральний директор Комунального об`єднання «Київзеленбуд» Михайло Наконечний, перший заступник директора Департаменту – начальник управління контролю за благоустроєм Тарас Панчій, журналісти та мешканці району.

Учасники заходу взяли активну участь у посадці ялин, які прикрасили сквер.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux