Дарничани створюють проекти на конкурс від органів самоорганізації населення!
Опубліковано 31 липня 2019 року о 12:29
фото
Вчора, лідери Органів самоорганізації населення Дарницького району обговорили умови конкурсу та гострі питання їх діяльності.
Відверта розмова та конструктив відбулися за участі директора департаменту суспільних комунікацій КМДА Романа Лелюка, який активно агітував дарничан створювати та подавати свої проекти.
Шановні голови ОСН, нагадуємо, що ви можете подати свої проекти до 9 серпня включно! Тож, не вагайтеся і не баріться, громада вірить вам і чекає реалізації проектів на своїх територіях!:)