9 березня 2017року у клубі «Дружба» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району м. Києва відбувся захід "Свято Кобзаря".
Опубліковано 11 березня 2017 року о 14:39

9 березня 2017р. у клубі «Дружба» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району м. Києва відбувся захід "Свято Кобзаря".

Молодші вихованці клубу познайомилися з історією життя Т.Г.Шевченка, послухали пісні на вірші поета, роздивлялися дитячі "Кобзарики".