73-я річниця визволення Дарниці.
29 вересня в сквері по вул. Бориспільська (біля пам'ятного знаку загиблим на станції «Дарниця») відбувся мітинг з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення Дарниці від намецько-фашистської навали.
Серед присутніх: ветерани війни, представники трудових колективів, громадських організацій і об'єднань та, безпосередньо небайдужі мешканці Дарницького району.
Зі словами привітання до присутніх звернувся учасник бойових дій в Республіці Афганістан та екс-Югославії, полковник запасу, кавалер ордену Червоної Зірки - керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Олег Кучук.

Подякував учасникам бойових дій і нагадав про те, що великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди залишиться в пам'яті українського народу. Окрім того, користуючись нагодою - привітав громадськість з Міжнародним днем похилого віку і побажав ветеранам вічної молодості душі, здоров’я та благополуччя.

Також, зі словами привітання виступили Голова правління ветеранської організації Дарницького залізничного вузла Микола Павлюк, голова організації ветеранів України Дарницького району м. Києва Анатолій Пилипенко.
Панахиду за загиблими у День визволення Дарниці від німецько-фашистської навали провів священнослужитель протоієрей Андрій.

Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Дорогі ветерани! Ми схиляємо перед Вами голови перед в неоплатному боргу за немеркнучі подвиги!
Дякуємо Вам!