27 вересня 2016 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району м. Києва відбулося урочисте відкриття навчального року в Університеті ІІІ віку.
27 вересня 2016 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району м. Києва відбулося урочисте відкриття навчального року в Університеті ІІІ віку.

Було все по-справжньому, як в усіх навчальних закладах.
З початком навчального року студентів привітала директор Територіального центру Переходько Галина Дмитрівна. Олефіренко Тетяна Тимофіївна, керівник Університету ІІІ віку, подякувала викладачам – волонтерам, ознайомила із факультетами та гуртками, які будуть працювати в цьому році, вручила студентські квитки.

Від імені всіх студентів клятву студента зачитала Семенова Т.М. Всі разом виконали гімн студентів Університету ІІІ віку.

На завершення свята прозвучав дзвінок, який покликав у країну Знань, у країну Дозвілля та Спілкування.
На святі були представлені творчі роботи студентів Університету.
Навчання в Університеті розпочалося 15 вересня 2016 року.