Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

27 вересня 2016 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району м. Києва відбулося урочисте відкриття навчального року в Університеті ІІІ віку.

Опубліковано 28 вересня 2016 року о 10:44

27 вересня 2016 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району м. Києва відбулося урочисте відкриття навчального року в Університеті ІІІ віку.

Було все по-справжньому, як в усіх навчальних закладах.

З початком навчального року студентів привітала директор Територіального центру Переходько Галина Дмитрівна. Олефіренко Тетяна Тимофіївна, керівник Університету ІІІ віку, подякувала викладачам – волонтерам, ознайомила із факультетами та гуртками, які будуть працювати в цьому році, вручила студентські квитки.

Від імені всіх студентів клятву студента зачитала Семенова Т.М. Всі разом виконали гімн студентів Університету ІІІ віку.

На завершення свята прозвучав дзвінок, який покликав у країну Знань, у країну Дозвілля та Спілкування.

На святі були представлені творчі роботи студентів Університету.

Навчання в Університеті розпочалося 15 вересня 2016 року.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux