27 січня 2019 року о 17.00 на Арсенальній площі у Києві (м. “Арсенальна”) вже третій рік поспіль відбуватиметься видовищна масштабна реконструкція бою за завод “Арсенал”, який тривав саме на цьому місці у січні 1918 року між військами УНР та проросійськими більшовиками
Опубліковано 21 січня 2019 року о 17:55
фото
У заході візьмуть участь реконструктори в автентичному військовому одязі, а “воювати” будуть гарматами, гвинтівками й кулеметами тих часів. Під час бою будуть використовуватись холості набої. Запрошуємо киян та гостей столиці власними очима