Головна  →  Новини  →  30 червня 2020

В Дарницькому районі триває обговорення ідеї створення скверу на честь видатних українців, які були, та залишаються моральними ідеалами сучасної людини

В Дарницькому районі триває обговорення ідеї створення скверу на честь видатних українців, які були, та залишаються моральними ідеалами сучасної людини

Сьогодні до Дарницького району столиці завітали почесні гості - Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), єпископ-помічник Київської Архиєпархії УГКЦ Владика Йосиф Мілян та протоєрей Андрій Боднарук, настоятель парафії святих Бориса і Гліба на Позняках, які подякували керівництву району за підтримку громади та за приклад пошани до національних здобутків.

На початку зустрічі голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута привітав Блаженнішого Святослава з 26-річчям від дня прийняття ним священництва та від імені громади подарував картину 17-річної дарничанки «Люба моя Україна».

Учасники обговорили впровадження гуманітарних та соціальних ініціатив, а також ідею облаштування скверу на вулиці Анни Ахматової зі створенням алеї «Моральних авторитетів українців».

Голова запевнив учасників зустрічі, у підтримці та розумінні благих ініціатив парафії святих Бориса і Гліба на Позняках.
«Церква є нашим великим партнером і ми готові підтримати Вашу громаду в Дарницькому районі та разом йти шляхом розвитку соціально корисних, гуманітарних ініціатив для наших жителів. Те що Ви робите потрібно дарничанам», - зазначив Ярослав Лагута.

В свою чергу, Блаженніший Святослав запевнив, що дана ініціатива спрямована на збагачення культурних та духовних цінностей дарничан.
«Ми виступили за те, щоб у цьому сквері увічнити пам’ять про великого українця – морального авторитета нації, Блаженнішого Любомира Гузара. Така ідея забезпечить нашій молоді світле майбутнє. Адже цей сквер гарантуватиме нам, що в світі є безліч великих людей, у яких слід набиратися життєвого прикладу», - зазначив він.

На зустрічі також була присутня голова Ради волонтерів при Дарницькій райдержадміністрації Раїса Шматко, яка вручила відзнаки ВТО "ОРДЕН" Блаженнішому Святославу та Владиці Йосифу Міляну "ЗА СЛУЖІННЯ БОГУ І УКРАЇНІ".

Нагадаємо, що у Дарницькому районі Києва 27 лютого 2020 року презентували проєкт скверу з розміщенням меморіалу – каплиці УГКЦ на пам'ять про колишнього предстоятеля УГКЦ Любомира Гузара.

Перейти до спискуВерсiя для друку