Головна  →  Новини  →  12 листопада 2019

Віталій Кличко представив нового виконувача обов’язків голови Дарницького району

Віталій Кличко представив нового виконувача обов’язків голови Дарницького району

Сьогодні до Дарницького району завітав міський голова Віталій Кличко, який представив нового виконувача обов'язків голови Дарницької райдержадміністрації Ярослава Миколайовича Лагуту та окреслив першочергові завдання, які необхідно вирішувати.

Це і реконструкція парку «Партизанська слава», впорядкування МАФів, ліквідація сміттєзвалищ та вирішення глобальних екологічних проблем.

Зокрема, мер зазначив, що сам багато років мешкав на вулиці Декабристів та не з чуток знає про проблеми забруднення повітря Бортницькою станцією аерації та сміттєспалювальним заводом «Енергія».

«Ваші головні суперники – це ті виклики, що стоять перед Дарницьким районом», - зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що чекає від Ярослава Миколайовича плідної співпраці, ініціативності, гарних показників діяльності та головне - оперативного реагування на всі звернення дарничан.

Віталій Кличко зазначив, що за вирішення всіх питань і проблем району тепер відповідальний саме він.

Ярослав Лагута у свою чергу запевнив, що докладе всіх зусиль, аби Дарницький район був комфортним місцем для життя кожного його мешканця.

«Щиро вдячний за довіру та зроблю все можливе для того, щоб наш Дарницький район став одним з кращих районів міста, успішно розвивався. Адже саме з Дарницького району, уздовж проспекту Бажана починається знайомство з Україною та її столицею у гостей, що прибувають до головних повітряних воріт України - аеропорт "Бориспіль"», - сказав Ярослав Лагута, який також окреслив головними пріоритетами діяльності перевтілення Дарницького району, який позиціонується як спальний в охайне та комфортне місце для життя та відпочинку киян. Адже мешканці мають отримувати позитивні емоції від відвідування парків, магазинів, офісів та бути забезпечені всією соціальною та освітньою інфраструктурою.

Перейти до спискуВерсiя для друку