Головна  →  Новини  →  21 жовтня 2019

385 саджанців дуба висадили на вихідних в парку «Партизанська слава» на честь героїв АТО

385 саджанців дуба висадили на вихідних в парку «Партизанська слава» на честь героїв АТО

Сьогодні, на території парку «Партизанська слава», за підтримки Дарницької райдержадміністрації та КП УЗН Дарницького району міста Києва була закладена Алея пам’яті киян - військовослужбовців та поліцейських, які загинули під час проведення АТО та ООС, захищаючи суверенітет України. Про це сповіщає спецільно встановлена інформаційна табличка. Цифра кількості дубів обрана не випадково, адже, нажаль, з початку російської агресії на сході України загинуло 385 киян.

Родичі та друзі полеглих героїв, небайдужі дарничани прийшли і віддали шану полеглим. Це не просто захід заради озеленення парку, а присвята пам'яті загиблих воїнів.

Ідея створення живої алеї пам'яті належить мамам загиблих учасників АТО з Дарницького району.

Разом з матерями загиблих учасників АТО та їхніми родинами урочисто відкрив Алею керівник апарату Дарницької райдержадміністрації Микола Калашник.

«Сьогодні ми саджаємо не просто дерева, не просто закладаємо алею, ми зберігаємо пам'ять про наших хлопців. З маленького деревця згодом виросте величний дуб, який стоятиме і в грозу, і в бурю та нагадуватиме всім відвідувачам улюбленого парку, що нас ніхто не переможе!», - зазначив Микола Калашник.

Виконувач обов'язків голови Дарницької райдержадміністрації Василь Лозовий закликав відвідувачів парку дбайливо ставитись до кожного саджанця дубової алеї, «яка є символом нашої сили і незламності на честь воїнів АТО».

«Ці дуби не дадуть забути про те, що наші сини загинули за майбутнє кожного з нас», - зауважила одна з матерів загиблого героя.Жінка подякувала усім, хто долучився до створення Алеї пам'яті та тим, хто прийшов вшанувати подвиг героїв.

Усіх загиблих хлопців у зоні проведення АТО вшанували хвилиною мовчання. А для маленьких відвідувачів заходу влаштували цікаве дозвілля та нагодували козацьким кулішем всіх учасників толоки.

Перейти до спискуВерсiя для друку