Головна  →  Новини  →  27 лютого 2019

Другий «суворий» відкритий турнір зі спортивної риболовлі на мормишку серед учасників бойових дій

Другий «суворий» відкритий турнір зі спортивної риболовлі на мормишку серед учасників бойових дій

На минулих вихідних в акваторії мальовничого лиману "Ошитки", що в Київському морі відбувся Другий «суворий» відкритий турнір зі спортивної риболовлі на мормишку серед учасників бойових дій.

Захід було організовано громадською спілкою «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» з метою сприяння психологічній реабілітації та поверненню до соціуму учасників бойових дій, пропаганди здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом.

Сьогодні учасники бойових дій, ветерани, знову ідуть в бій. Та зараз він носитиме цілком мирний характер, адже бій спортивний. В житті ветеранів після війни такі події надзвичайно важливі, оскільки зараджують загоєнню ран отриманих на війні, що ятрять душу, сприяють психологічній реабілітації та поверненню до соціуму, спонукають до здорового способу життя. Тож боріться й перемагайте, наголосив у своєму зверненні до учасників Турніру радник голови Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації, голова «БРАТЕРСТВА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ» Геннадій КОРОЛЮК.

Спортивні змагання проводилися за правилами Федерації риболовного спорту України. За звання абсолютного чемпіона турніру боролися 15-ть команд. Турнір видався по-справжньому «суворим», адже дошкульний поривчастий вітер та низька температура суттєво ускладнили долю спортсменів-рибалок. Особисту першість в змаганнях здобув Максим САВЧУК («Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут»), друге та третє місця розділили відповідно Владислав ЛЯСОТА та Олександр ДЕРДУЛЬ (ГС«БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ УКРАЇНИ»), що ж до командної першості то тут всі призові місця розібрали також члени ГС «БРАТЕРСТВО УБД»: 1-е місце- команда Ігор АНТОНЕЦЬ/Владислав ЛЯСОТА; 2-е місце-команда Петро ІВАНОВ/Олександр СУХИЦЬКИЙ; 3-є місце-команда Юрій БІДА/Олександр ДЕРДУЛЬ. Кубок організатора отримала єдина дівчина – учасник змагань, що представляла команду від Громадської ради при КМДА (Олександр ЛИСЕНКО/Світлана ГОЛОВАТЕНКО). Світлана мужньо та на рівні з чоловіками боролась за трофеї Турніру і цілком справедливо здобула один з них.

На завершення заходу учасників та гостей об’єднала у спілкуванні рибацька юшка та святковий обід, які спільно готували працівники бази «Лиман «Ошитки»», співробітники військової частини та волонтери ГС «БРАТЕРСТВО УБД», пригощали службовці Дарницької держадміністрації Наталія КОЛЯДА, Леся ГЕРГЕЛЬ, Надія ЗАЇКА та Олександра ФІРСОВА, а частувались всі учасники Другого «суворого».

Турнір відбувся завдяки допомозі, підтримці, та участі: ПрАТ «Вишгородсільрибгосп» в особі Григорія МАЛИШ та Віктора ПОКОТИЛО; Дарницької районної у м.Києві держадміністрації в особі Петра ЗАХАРЧЕНКА; Компанії «Українські нагороди»; Торгової марки «Фішка»; Військової частини 1498 в особі Олександра МЕЛЕШКА; Федерації риболовного спорту для людей з обмеженими можливостями «Рисі» в особі Анатолія КИСЛОВА; Суддівської колегії під головуванням судді національної категорії риболовного спорту України Олександра ШЕВЧЕНКА; ГУ ДСНС України у Київській області в особі Першого заступника начальника ГУ, полковника Петра КІСІЛЬОВА; Фолк - гурту «Фрайда»; Управлінню організації діяльності поліції на воді та повітряної підтримки в особі начальника відділу, підполковника Андрія КАРПИНИ та наряду водної поліції Вишгородського райвідділу; Вишгородській станції екстренної медичної допомоги в особі Віктора ПАВЛЕНКА; Телекомпанії «Київ» та сміливої журналістки Аліни МАТВІЙЧУК; «Центрального каналу» Суспільного та відчайдушної журналістки Таміли БАРАНІВСЬКОЇ.  

 

 

Програма "Новини Київщини" від 23.02.2019

Перейти до спискуВерсiя для друку