Головна  →  Новини  →  28 листопада 2016

В рамках Пілотного Проекту «Бібліотека – платформа громадських ініціатив», проходять літургії парафії Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках.

В рамках Пілотного Проекту «Бібліотека – платформа громадських ініціатив»,  проходять літургії парафії Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках.

В приміщенні Публічної бібліотеки №160 сімейного читання кожної неділі, в рамках Пілотного Проекту «Бібліотека – платформа громадських ініціатив»,  проходять літургії парафії Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках.

24.11.2016 року Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Кен Новаківський, Єпарх Нью-Вестмінстерський Української Греко-Католицької Церкви в Канаді.

 

 В заході взяли участь начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Коляда та начальник Управління культури Наталія Мельничук ,директор Централізованої бібліотечної системи Оксана Головата.

Під час Богослужіння присутні молилися за весь український народ, за те, щоб Господь Бог дарував йому мир та визволив від усяких ворогів, а ще  згадували захисників Вітчизни, всіх, хто взяв участь в АТО,хто перебуває у зоні конфлікту. В особливий спосіб Владика Кен подякував представникам Дарницької районної адміністрації та наголосив: «Те, що ми можемо в цьому місці молитися свідчить про те, що в Україні вже настали великі зміни, які запевнять нашому народу краще майбутннє».

Знаковим є те, що подібні зустрічі проходять в приміщенні Публічної бібліотеки №160 Дарницького района міста Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку