06.03.2017 у клубі "Гном" Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва відбулось свято «Рідна та свята».
Опубліковано 07 березня 2017 року о 12:22

06.03.2017р у клубі "Гном" Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва відбулось свято «Рідна та свята». Вихованці вітали всіх жінок зі святом весни - 8 Березня.

Задушевні, теплі, щирі пісні про маму у виконанні вихованців студії естрадного сольного співу не залишили нікого байдужими.Присутні на святі отримали задоволення і від виступіввихованців гуртків "Сучасні танці" та "Геркулес".




Дякуємо дітям і педагогам клубу за душевність, теплоту та святковий настрій