Головна  →  Новини  →  8 лютого 2024

У 2023 році успішно реалізовані проєкти програм співфінансування

У 2023 році успішно реалізовані проєкти програм співфінансування
 Заїжджали в будинки, де у 2023 році успішно реалізовані проєкти програм співфінансування.
Приклади виконаних робіт оглянули разом із заступником голови міськдержадміністрації Петром Пантелевим.
Важливо, що види робіт обирають люди, так само як і механізми накопичення коштів для оплати своєї частки співфінансування.
Одним з найбільш лояльних є умови фінансування щодо заміни чи модернізації ліфтового обладнання, адже воно чи не найдорожче з усіх елементів будинку. Загальна вартість його заміни у будинку на вул. Братства тарасівців, 10а склала понад 2 млн грн. Люди скористались вигідними умовами фінансового співвідношення: 95% – кошти бюджету, а 5% збирають самі мешканці. Тож у підсумку, вдалося замінити ліфт, зібравши сумарно по 700 грн з однієї квартири. Крім того, електроенергії нове ліфтове обладнання споживає втричі менше, тому мешканці ще й мають суттєву економію.
Жителі будинку на просп. Миколи Бажана, 9з, які у рамках програми співфінансування не перший рік апгрейдять будинок з підвалу й інженерних мереж до покрівлі. Минулого року за програмою співфінансування тут зроблено заміну старих вікон і дверей: 70% - коштом міського бюджету, 30% - зібрали люди, в також відремонтовано покрівлю у співвідношенні: 90% – міський бюджет, 10% - співвласники.
Це яскравий приклад активних співвласників, які за власною ініціативою поліпшують із залученням місцевого бюджету будинки, де живуть, цим самим збільшуючи свій комфорт, економлячи завдяки здійсненим заходам з енергоощадження та піднімаючи ліквідність нерухомості.
 
Перейти до спискуВерсiя для друку