Головна  →  Новини  →  5 лютого 2024

Спортивні змагання у рамках проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги

Спортивні змагання у рамках проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги

Стартували спортивні змагання у рамках проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги, ініційованого Президентом України.

Змагання проходять у п’яти видах спорту – баскетбол, волейбол, черлідинг, спортивне орієнтування та футзал з метою залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей, відчути командний дух, атмосферу спілкування, дружби.

Київ, Одещина, Київщина, Дніпропетровщина, Львівщина у кожному виді спорту провели показові товариські матчі й дали старт спортивним змаганням по всій країні.

Київ представляв баскетбол і показову гру провів у ліцеї «Інтелект» Дарницького району м. Києва. Загалом наш район представлений у всіх видах спорту і є одним із лідерів щодо заявлених команд - їх 100 із 1264 учасників.

У грі брали участь змішані команди Дарниці (Київська інженерна гімназія та школа №274) та Оболоні (НВК «Оболонь»), зіркові гості шоубізу та професійні баскетболісти.

Тренером нашої команди був дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко, який забезпечив для всіх учасників круті подарунки від клубу «Лос-Анджелес Лейкерс», в якому успішно виступав, а ведучим – Володимир Такудіс, якому окрема подяка за позитивний настрій, партнером – Київський БКК, що надав смачні та корисні ласощі.

 

Окремо хочемо подякувати  голові Оболонської райдержадміністрації Кирилу Фесику за спільну організацію заходу, круту гру, яка і відобразилася на табло за результатом матчу – 76:76.

Дякуємо за круті ініціативи, пересвідчилися на власному досвіді, що проєкт дійсно обʼєднує та заряджає позитивом. Пліч-о-пліч дає можливість подорожувати з командою різними куточками нашої величної країни. Сподіваємося скоро долучаться всі регіони й в українському Криму ми наступного разу відкриємо змагання баскетбольним матчем, а зараз бажаємо всім учасникам успіхів.

Перейти до спискуВерсiя для друку