Головна  →  Новини  →  31 грудня 2023

Добігає свого завершення 2023 рік – рік надій, очікувань, боротьби.

Добігає свого завершення 2023 рік – рік надій, очікувань, боротьби.

Це складний рік для кожного українця, у першу чергу тих, хто захищає нашу незалежність та відстоює кожен сантиметр української землі на лінії зіткнення з ворогом, ризикуючи власним життям, аби наблизити велику Перемогу.

Серед Героїв-захисників є тисячі дарничан-добровольців, які зголосилися за покликом душі стати на захист держави. На базі району утворено два потужні батальйони, що наразі продовжують боротьбу на найгарячіших напрямках.

Дарницькою волонтерською громадою усі зусилля були направлені на зміцнення, ресурсне наповнення та підтримку наших хоробрих воїнів. Ми ставили рекорди з кількості виготовлених окопних свічок й розмірів маскувальних сіток. Ми організовували аукціони, збирали кошти та передавали нові автівки та дрони на передову.

Правоохоронці та відважні рятувальники дбали про внутрішню безпеку мирного населення, негайно реагували на надзвичайні ситуації, вчасно прибували та ліквідовували наслідки ворожих атак.

Як і дарницькі комунальники, що забезпечували весь рік порядок та ошатність території одного з найбільших столичних районів, а у критичних ситуаціях – невідкладно відновлювали будинки після обстрілів росіянами.

Соціальні служби опікуються найбільшою серед інших районів кількістю вимушених переселенців, дбають про малозабезпечених громадян та намагаються встигнути приділити увагу усім, хто того потребує.

Працівники закладів освіти й культури, окрім профільної діяльності, забезпечували функціонування укриттів, пунктів незламності, гуманітарних хабів, підтримували волонтерські проєкти, були лідерами ініціатив.

Героїчні медики у цьому році на базі дарницьких лікарень робили пересадки серця, зустрічали нові життя українців, відбудовували нові заклади охорони здоровʼя, робили все для збереження здоровʼя людей.

Дякуємо великій дарницькій родині за цей складний, але спільно прожитий рік, що зробив нас сильнішими, витриманішими, завзятішими, наполегливішими.

Дякуємо кожному з вас за підтримку, поради, зауваження, критику, за ідеї і ваші ініціативи, що реалізовували разом.

Ми вистоїмо й обовʼязково переможемо, з нами сила, з нами правда, з нами Бог!

Перейти до спискуВерсiя для друку