Головна  →  Новини  →  25 травня 2023

Здійснили вже традиційний обʼїзд (обхід) з питань благоустрою території району

Здійснили вже традиційний обʼїзд (обхід) з питань благоустрою території району

За участю виконувача обов’язків голови Дарницької райдержадміністрації Миколи Калашника та заступника голови Василя Лозового, керівників профільних структурних підрозділів, комунальних підприємств.

Перевірили стан благоустрою по маршруту: проспекти Григоренка та Бажана, вулиці Світла, Бориспільська, Старобориспільська, Ялтинська, Тростянецька, Драгоманова, Ахматової, Кошиця.

Поспілкувалися із жителями, зафіксували точкові проблеми і зауваження щодо роботи окремих суб’єктів господарювання та балансоутримувачів.

Відповідальні служби у найкоротші строки усунуть виявлені недоліки, виконавши відповідні роботи з упорядкування та приведення до належного санітарного стану територій за визначеними адресами, зокрема шляхом перевірки підстав на встановлення тимчасових споруд; обслуговування зупинок громадського транспорту (ремонт та фарбування, встановлення в окремих місцях додаткових сміттєвих урн, якісне і своєчасне прибирання); обрізки аварійних дерев та вчасного покосу трави; створення нових квітників; прибирання графіті з житлових будинків і споруд та вживаних автомобільних шин.

Усі виявлені недоліки перебуватимуть на контролі райдержадміністрації до їх повного усунення!

Плануємо особисто перевірити кожен закуток району, спланувати належні заходи і звичайно ж виконати їх.

Крок за кроком, впевнено і наполегливо робимо Дарницю чистою, комфортною та ошатною!

Перейти до спискуВерсiя для друку