Головна  →  Новини  →  1 травня 2023

У Дарницькому районі відбувся зірковий фестиваль!

У Дарницькому районі відбувся зірковий фестиваль!
На усіх присутніх чекала грандіозна шоу-програма: виступи зірок і юних талантів, розваги, солодощі, атракціони, конкурси, призи, майстер-класи, аніматори та сюрпризи від спонсорів і партнерів!
Незабутній вечір позитивного настрою та шаленої енергетики забезпечив креативний ведучий Дядя Жора та відомі артисти: РуханкоМен, ЛюсяКава, Мʼята, Андрій Кравченко, Tayna, Олексій Діброва, Юлія Лущинська, Ridnyi, Ryana, Ян Коньок, Dima Zhuk, Тьома Паучек, Діма Прокопов, Barabanda, Parfeniuk!
Крім зірок, у концерті взяли участь талановиті дітлахи, які отримали неоціненний досвід та цінні подарунки.
Також була організована навчальна територія від ДСНС та поліції з питань мінної безпеки та правил поводження в надзвичайних ситуаціях: малеча мала змогу посидіти за кермом справжньої поліцейської автівки, побувати всередині пожежної машини та навіть спробувати себе у ролі пожежника!
Дякуємо українським захисникам за те, що маємо змогу працювати, навчатися, піклуватися про близьких та з користю проводити дозвілля зі своїми дітьми!
Нагадаємо, що саме у Дарницькому районі столиці зареєстровано з початку повномасштабної війни найбільше внутрішньо переміщених осіб - 39 713, у тому числі - 7 095 дітей.
Разом до перемоги!
Перейти до спискуВерсiя для друку