Головна  →  Новини  →  5 травня 2022

Разом до Перемоги!

Разом до Перемоги!
До зали були запрошені військовослужбовці Збройних Сил України, резервісти територіальної оборони, учасники добровольчих формувань.
 
З величезною повагою та вдячністю військовослужбовцям дарували свою творчість народні артисти України Анатолій Гнатюк та Іво Бобул, заслужена артистка України, солістка Національного Президентського оркестру України Олена Білоконь та Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина».
 
Для військовослужбовців був організований фуршет, під час якого всі мали можливість поспілкуватися у неформальній обстановці. А наприкінці концерту увесь глядацький зал стоячи заспівав пісню «Ой, у лузі червона калина похилилася», яка стала другим Гімном України і яку тепер знає і співає весь світ.
 
Сподіваємося організаторам та артистам вдалося подарувати нашим захисникам кілька годин душевного спокою та затишку, відволікти від війни та подарувати позитивні емоції. Це найменше, чим ми можемо їм віддячити.
 
Концерт відбувся за ініціативи народного депутата України Лесі Забуранної, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури міськдержадміністрації та сприяння Дарницької райдержадміністрації.
 
Віримо в нашу Перемогу!
Перейти до спискуВерсiя для друку