Головна  →  Оголошення  →  13 жовтня 2021

ДТЕК info: ДТЕК Київські електромережі створив оперативний канал інформування голів ОСББ міста

ДТЕК Київські електромережі створив у месенджері Viber зручний онлайн-канал для інформування голів ОСББ міста групу ДТЕК info. Канал допомагає оперативно попереджати про планові роботи та аварійні ситуації на електромережі Києва, що супроводжуються тимчасовим знеструмленням житлових будинків.

ДТЕК Київські електромережі за підтримки громадської організації «Асоціація «ОСББ міста Києва» запросив голів ОСББ приєднатися до створеної у Viber групи ДТЕК info. Підписники групи можуть оперативно отримувати повідомлення про планові та аварійні відключення електроенергії у столиці. Це, у свою чергу, дозволяє головам ОСББ своєчасно інформувати мешканців об’єднань про заплановані або непередбачувані відключення електроенергії. 

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Наша компанія створила зручні онлайн-інструменті для наших клієнтів на сайті та у месенджерах. За їх допомогою вони можуть отримувати послуги компанії та необхідну інформацію. Тепер їх перелік поповнила і група у Viber для ОСББ – ДТЕК info. Наразі на неї підписалися більше 400 представників ОСББ Києва. Вони мають актуальну інформацію про аварії й планові роботи на мережі та можуть більш оперативно інформують про це мешканців», – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Для того щоб доєднати голів ОСББ до групи ДТЕК info їм були відправлені спеціальні запрошення. Якщо наразі хтось із голів або представників ОСББ такі запрошення ще не отримав, вони можуть надіслати запит на електронну адресу kem@dtek.com або звернутися на сторінку компанії у Facebook.

Як повідомлялося раніше, генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар порадив мешканцям столиці користуватися онлайн-каналами звернень до компанії замість особистих візитів до офісів та дзвінків операторам кол-центру. Адже вони заощаджують час, який можна витратити на спілкування з близькими та рідними. На цьому він наголосив під час онлайн-спілкування з клієнтами у Facebook в межах проекту #СпитайПроСвітло.

 

Довідка

ДТЕК Мережірозвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Перейти до спискуВерсiя для друку