У Дарницькому районі столиці проводять комплекс заходів, спрямованих на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої

Районні комунальні підприємства з утримання зелених насаджень комплексно борються із рослиною на балансових територіях. Зокрема, скошують і виривають із коренем алерген, а також обробляють територію, де вона росте, спеціальним препаратом.
Разом із тим, працівники підрядної організації ТОВ "ЕМПЕКС" впроводять заходи з першочергової ліквідації рослини. Також для знищення амброзії використовують препарат із лаконічною назвою «Стоп-амброзія», виготовлений на основі природного мінералу бішофіту. При потраплянні на листя рослини-алергену – проникає всередину та змушує її в’янути. Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння не здатне розмножуватись. Препарат можна використовувати у населених пунктах, оскільки він безпечний для людей та тварин.
Наразі здійснено заходи боротьби з амброзією полинолистою довкола озер - Срібний кіл, Нижній Тельбін, Жандарка, Вирлиця, Заплавне, Лебедине та Сонячне.
Перейти до спискуВерсiя для друку