Головна  →  Новини  →  17 червня 2021

Реконструкція дюкерних переходів через Дніпро

Реконструкція дюкерних переходів через Дніпро
Це дозволить збільшити пропускну спроможність та надійність трубопроводів, які проходять під дном річки.
Під річкою прокладено 7 таких дюкерів діаметром 1,4 м, які перекачують стічні води з правої частини міста на БСА. Частина з них пропрацювала понад 30 років, а частина – більше 50 років. Їхня довжина сягає майже 1 км. Вони потребували реконструкції.
Зазначений проєкт є важливою складовою комплексу робіт реконструкції БСА, який здійснюється в Україні в рамках міжурядової угоди з Японією.
Загалом, у рамках проекту реконструкції БСА здійснюється будівництво нової насосної станції першого підйому, яка збиратиме майже половину каналізаційних стоків столиці для подальшого їх транспортування на очисні споруди Бортницької станції аерації; реконструкція дюкерних переходів; розроблений проект реконструкції мулових полів; удосконалено процес видалення органічних сполук на БСА; реконструйовано 4 нитки сталевих віадуків тощо.
На проведені роботи спрямовано близько 700 млн грн коштів державного та міського бюджетів, а також коштів інвестиційної програми «Київводоканалу». Таким чином, Україна виконала усі залежні від неї умови та зобов’язання.
На фінальній стадії переговори з японською компанією, що бере участь у конкурсі, щодо зниження вартості робіт. Цей етап передує вже безпосередньо укладанню угоди і початку будівельних робіт. Слід зазначити, що за умовами міжнародного конкурсу учасником може бути лише японська компанія.
Перейти до спискуВерсiя для друку